У Хмельницькому відкрито центр тестування English Assessment Centre Khmelnytsky (Pearson Test of English)

`

При кафедрі іноземних мов створений та функціонує єдиний у Хмельницькій області офіційний центр тестування English Assessment Centre Khmelnytsky як представник Pearson Test of English, котрий надає унікальну можливість пройти тестування у м. Хмельницькому та отримати безстроковий міжнародний сертифікат, який визнають авторитетні навчальні заклади Європи та провідні компанії-роботодавці в Україні та за її межами. Міжнародні сертифікати PTE General рівня В2 є кваліфікаційними документами, які можуть бути зараховані згідно з вимогами для отримання вчених звань професора та доцента, а випускникам загальноосвітніх навчальних закладів (9 та 11 класи) міжнародний сертифікат PTE General може зараховуватись як державна підсумкова атестація (9 клас – рівні А2+ та В1, 11 клас – рівні В1 та В2).

Тести PTE відповідають ЗЄР (Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти) і мають акредитацію британської державної організації Великобританії Ofqual (Office of Qualifications and Examinators), яка контролює та регулює стандарти та якість іспитів і тестів в Англії та Північній Ірландії. Пройшовши тестування, Ви отримуєте безстроковий сертифікат PTE від Edexсel – найбільшої Екзаменаційної Ради Великобританії, визнаної в усьому світі. Пірсон (Pearson) – світовий лідер у сфері надання освітніх послуг, серед яких широко відомі у всьому світі навчальні посібники, програми та мовні тести. Пірсон має представництва у 85 країнах світу і має у складі більш ніж 100 компаній, пов’язаних з освітою.

Реалістичні завдання та чіткий формат PTE General та Young Learners оцінюють комунікативні навички (письмо, говоріння, аудіювання та читання), які Ви здобули протягом курсу вивчення англійської мови. В тестах використовуються  завдання, які відображають реальні ситуації спілкування. Викладачі кафедри (Світлана Пілішек та Ольга Рудоман) є сертифікованими екзаменаторами Pearson Tests of English General та Pearson Tests of English Young Learners. Вони володіють повною інформацією щодо особливостей виконання тестових завдань усіх частин іспиту.

При кафедрі також діє центр підготовки до Peasron Test of English, пройшовши навчання у якому викладачі вищих навчальних закладів міста вже успішно склали тест, підтвердивши рівень володіння англійською мовою на рівні В2. Послугами центру також користуються студенти та учні шкіл.

Отож, Ви плануєте продовжити навчання за кордоном, працевлаштуватися в міжнародну компанію чи потрапити туди на стажування, тоді реєструйтеся на короткострокові (до 3-ох місяців) чи довгострокові підготовчі курси або одразу на іспит. Екзаменаційні сесії Pearson Test of English відбуваються у м. Хмельницькому за зручним графіком декілька разів на рік (листопад, грудень, травень, червень). Для попереднього тестування для визначення поточного рівня володіння англійською мовою – переходьте за посиланням: https://forms.gle/TQnHjqm55vceGLsY7. Щойно ми отримаємо Ваш результат, ми з Вами зв’яжемося.

Довідки за телефоном: 067 787 43 76 Світлана Пілішек.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.