Можливості Big Blue Button в середовищі Moodle

`

04 квітня 2020 року відбулося відкрите практичне відео-он-лайн заняття в модульному середовищі Moodle ресурс Big Blue Button
доцента кафедри іноземних мов Максимчук Л.В., Факультет міжнародних відносин,  для студентів 2 курсу, спеціальності «Міжнародна логістика та митна справа».

Тема заняття: «Deutsch ist nicht schwer… oder?».

Заняття проводилось за чітко розробленим планом, складеному відповідно до програми і календарно-тематичного плану предмету. Під час заняття викладач використовувала: ресурс Big Blue Button для демонстрації циклу презентацій та відео по темі, що дало змогу студентам показати хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним, практичним матеріалом, вміння його застосовувати на практиці. Викладачем було вдало  застосовано інтерактивні методи навчання: «Синтез думок», «Мозковий штурм», «Кейс-метод», що сприяло інтерактивній міжособистісній комунікації між студентами іноземною мовою, продемонстровано  добре володіння навчальним матеріалом, методикою проведення занять, вміння організувати та зацікавити студентів, вміле застосування відповідних форм роботи та наочних аудіо та відео матеріалів в ресурсі Big Blue Button.

Студенти вправно володіли вивченою лексикою, вміло виконували вправи по темі, аналізували тексти висловлювали власні думки, обговорювали проблемні питання. Загалом заняття було проведено на високому методичному рівні із залученням сучасних технічних засобів в модульному середовищі Moodle ресурс Big Blue Button і заслуговує на схвальні відгуки.

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =